ATÖLYELER

 

temel-oyunculuk-brosur-on

  • ATÖLYE/TEMEL OYUNCULUK 

2 adet temel sınıf oluşturulacak. Dönem bitiminde bir gösteri ile deneyimlerini pratik olarak sahne üzerinde deneme fırsatı bulacak.

-Hafta içi ve hafta sonu sınıfları-

Oyunculuğun çalışma süresi hiç bitmez.  Oyunculuk her gün insanın kendini geliştirmek zorunda olduğu ender meslek gruplarından biridir.

BİTİYATRO / ATÖLYE çalışmalarına başlarken oyun meraklıları için, BİTİYATRO / OKUL’un kendi  serüvenine kattığı bölümdür.

Daha önce oyunculuk çalışmaları yapmış olan…

Üniversitelerin amatör tiyatro topluluklarında çalışmış olan…

Hevesi kursağında kalanlar ve öğrenmenin sonu yok diyenler için,  BİTİYATRO / ATÖLYE var.

Atölyeye seçilen öğrencilerden beklentimiz; her hafta yapılacak ödevleri  ve çalışmaları disiplinli bir program çerçevesinde sonuçlandırmalarıdır.

Bunun için çok çalışan , öğrenen, bıkmayan  öğrenciler BİTİYATRO / ATÖLYE de. BİTİYATRO / ATÖLYE’NİN öğrencileri   LAÇİN CEYLAN, NİHAT İLERİ, SEFA TANTOĞLU, SİBEL SÜREL, MURAT TAŞKENT, FATİH DOKGÖZ, TURAN GÜNAY, DEFNE ŞENER GÜNAY, YEŞİM KOÇAK, FEHMİ KARAARSLAN,  önderliğinde çalışacaklar.

Sadece 12 öğrenci için atölye…

Atölyenin yoğun çalışmalarının sonucunda nehirler geçilince, deniz bekliyor.

Eğitmenlerin BİTİYATRO / OKUL  öğrencilerinden seçerek oluşturacağı bu sınıf, temel oyunculuk sınıfını geçmiş , BİTİYATRO / ATÖLYE sınıfını başarıyla bitirmiş, profesyonel bir oyunun sahnelemesi üzerine düşünen çalışan ve üreten bir sınıftır.

EĞİTMENLERİMİZ

Defne Şener Günay,  İskender Altın, Murat Taşkent, Fatih Dokgöz, Sibel Sürel,  Fehmi Karaarslan, Sefa Tantoğlu, Turan Günay, Yeşim Altın, Canan Kırımsoy, Laçin Ceylan, Nihat İleri

Ayrıca eğitmenlerle birebir çalışmak isteyenler için ayrı saatler oluşturulacaktır.

“BitiyatroBisahne bir okuldur ve oyuncu yetiştirir. Bitiyatro hem eğitim hem oyunlar için sahnesini ve tüm kapasitesini hizmete sunuyor.”

Bitiyatro Okul Başvuru Formu